Přístrojové ošetření

Přístrojové ošetření pokožky od výrobce Alvi Prague.

Společnost Alvi Prague se stala vítězem nominace „Nejlepší prezentace“ ve dnech krásy Varšavy 2018.

ALVI Dermapen

Jedním z nejúčinnějších způsobů, jak omladit pokožku a odstranit kosmetické defekty, je frakční mezoterapie (z latinské frakce – drcení). Tato hardwarová technika zahrnuje kontinuální mikroinjekční účinek na problémovou oblast kůže pomocí speciální 12-jehlové nebo 36-jehlové dermashtampy (dermapena) ALVI Dermapen.

Mezoterapie – mikroneedle a elektroporace

Mezoterapie – je přenos účinných látek přes kůži nebo pleť.  Ideální pro: 

 • akné

 • kruhy pod očima

 • pigmentové skvrny

 • žilky, jizvy i strie

 • popáleniny, otoky

 • podlitiny po operacích víček

 • omlazení (lifting).

Mezoterapie se úspěšně využívá na podporu funkce kloubů k léčbě po úrazech  kloubů či chrupavek.

Mikrojehličková mezoterapie – microneedling

Vytváří  nový kolagen. Sjednocuje barvu pleti a pomáhá unavené pleti. Dokáže redukovat menší vrásky, zpevňuje pleť a pokožku. Pleť je tak kvalitnější, sjednocenější a odolnější.  Používá se často i na podporu vlasové části a vlasů.

Mikrojehličková mezoterapie –  derma pen se provádí speciálními kovovými jednorázovými 36mikrojehlovými katridgemi.  Jsou efektivnější, než plastové! Dá se nastavit hloubka i rychlost mikrovpichů.

Ošetření má dlouhodobý ozdravný efekt, který je viditelný. Nehrozí Vám žádné  podlitiny, ani jizvičky. Tato metoda může být provedena i s přístrojovou infúzí roztoků.

Neinvazivní mezoterapie – elektroporace

Elektromagnetickým vlněním neboli elektroporací umožňuje prostup účinných látek do mezibuněčného prostoru.

Jedná se o pohodlný přenos látek přes kůži do těla a to přímo do konkrétního místa, kde je to nejvíce potřeba. Látky se dostávají do hlubokých vrstev, kde je to nejvíce potřeba a účinek je tak mnohem lepší a dlouhodobý.

Výhody metod mezoterapie:

Mnohem účinnější metoda oproti lékům, potravinovým doplňkům a krémům.

Mezoterapie vpravuje přírodních látky přes pokožku do kůže, pleti např. kyselinu hyaluronovou, DNA látky s dalšími výtažky z bylin. Dále do kostí a kloubů. Látky obsahují vysoké koncentrace vitamínů, aminokyselin a enzymů. Zlepšení stavu je hned viditelné a citelné. Tato metoda v péči o pokožku, kůži, klouby, vlasy, ale i poprsí je velmi oblíbená pro svou rychlost a excelentní výsledky.

Metoda frakční mezoterapie je pohodlnější alternativou ke „krásným záběrům“. Jehly pracující na principu sbíječky mají také čistící účinek srovnatelný s účinností s chemickým peelingem, laserovým leštěním nebo diamantovou mikrodermabrazí.

Metoda je založena na aktivní stimulaci přirozených regeneračních procesů a hojném uvolňování kolagenu prostřednictvím četných mikro-poškození kůže. Současně s průnikem jehel se mezococticle aplikovaný na kůži zavádí do požadované hloubky, která se volí individuálně pro každého.

Speciální design kazety s omezovačem trubek umožňuje předpětí pokožky a připravit ji na nejvhodnější vertikální výskyt mikronů. Každá miniaturní jehla (tloušťka do 0,3 mm) má navíc speciální prodloužené ostření hrotu, což dále zjednodušuje proces propíchnutí.

 • omlazení a zvýšení pružnosti pokožky

 • odstranění vrásek, jizev, strie

 • odstranění stárnutí, postacne

 • korekce kontury obličeje

 • odstranění suché nebo mastné kůže

 • odstranění alergických projevů

 • zúžení pórů

 • terapie celulitidy a alopecie

Multifunkční přístroj Alvi PX-4000

Neinvazivní (bezjehličková) mezoterapie pomocí multifunkčního kosmetického přístroje

Tento postup vám umožní zavedení vitaminových, regeneračních a omlazujících přípravků do hlubokých vrstev pokožky bez bolesti a nepohodlí. K tomu se používá plochý vodivý manipulátor, který ovlivňuje kůži nízkofrekvenčním elektromagnetickým polem s nízkou pevností (10–30 μA / 2,5–5 kHz), stimuluje metabolické procesy a otevírá průchody v buněčných membránách (elektroporace).

Ultrazvuková terapie a čištění pleti pomocí multifunkčního kosmetického přístroje

Ultrazvuková špachtle je vodič s kovovou tryskou – špachtlí, která je schopna účinně a efektivně čistit pokožku v důsledku vysokofrekvenčních vibrací. Ultrazvuk s frekvencí 27-28 kHz je využíván jako zdroj vibrací, který kromě odstranění rohovitosti, akné a komedonů dokáže masírovat tkáně na buněčné úrovni a rozšířit pasáže pro hluboké pronikání kosmetických a terapeutických látek (ultrafonoforéza). Ultrazvuková terapie je zcela bezbolestná a vhodná pro všechny typy pleti.

Diamantová mikrodermabraze pomocí multifunkčního kosmetického přístroje

Cílené odstranění povrchové vrstvy pokožky do požadované hloubky za současné podtlakové lymfodrenáže ošetřované oblasti.

Koncovka přístroje, která je ve styku s kůží, je pokryta diamantovými mikrokrystalky. Její součástí je odsávací systém, který vytváří v místě styku s kůží vakuum a které ji takto upravují během procesu „přisátou“ ke kůži. Terapeut s koncovkou šetrně po kůži pohybuje a tím ji cíle „obrušuje“ do hloubky hloubky.

masivní regenerace pokožky se zvýšenou buněčnou obnovou. Působení vakua zlepšuje lymfatickou drenáž obličeje, což vede k potlačení ranních otoků, hlavně víček, stimuluje krevní oběh a detoxikuje pokožku. Kombinace účinků vakuové mikrodermabraze všech vede postupně k novotvorbě kolagenních a elastinových vláken tedy k tolik žádané rejuvenaci (omlazení).

Metoda mimo jiné i výrazně zkvalitňují průchodnost kůže pro další aplikované vyživující či léčebné lokální prostředky. Tuto schopnost KOMBINUJEME S MASKOU PODLE VAŠE PLETI.

výsledným efektem mikrodermabraze je:

 • patrné zjemnění kožního reliéfu (zlepšení stavu vrásek),

 • korekce jizviček po akne,

 • redukce povrchových pigmentací,

 • barvne zrovnoměrnění pleti

 • dokončení a stažení rozšířených pórů.

 • celkově je kůže viditelně „oživena“.                                     

Nejčastěji ošetřujeme obličej. Ošetření je možné i na dalších partiích těla (hřbety rukou apod.).

Mikrodermabrazi doporučujeme nejlépe 1x měsíčně. Pro dosažení komplexní účinnosti této metody doporučujeme absolvovat cca 3-5 zákroků. Další opakování záleží na vůli a chuti klienta – není nijak omezeno. Tato metoda nemá zásadní kontraindikaci a je vhodná pro všechny typy pleti. Splňuje stoprocentně požadavek neinvazivnosti a nulového rizika.

Vakuová mikrodermabraze pokožky je ve světě nejžádanějším běžným zákrokem v oblasti estetické dermatologie.

Diamantová mikrodermabraze + elektroporace

Diamantová mikrodermabraze patří nejoblíbenější a nejčastěji využívané metodě ošetření pleti,vzhledem k tomu,že to je metoda časově nenáročná,bezbolestná,nezanechávající na kůži nežádoucí efekty a je finančně dostupná.Tato metoda je nyní propagována ve všech kosmetických a dermatologických časopisech -jako metoda první volby k rejuvenaci(omlazení) pleti.

Metoda se využívá:

 •  jako doplňková léčba u akné(léčba jizviček,stažení pórů,odstranění černých a bílých komedomů)

 •  rejuvenace-omlazení pleti,léčba u fotoagingu(stárnutí pleti po slunění).

Teplá a studená terapie pomocí multifunkčního kosmetického přístroje

Kontrastní tepelná stimulace kůže teplým studeným kladivem (+5-55°C) umožňuje účinně překonat podráždění a záněty po dalších kosmetických procedurách, aktivovat proces obnovy buněk, eliminovat projevy kuperózy a stagnaci lymfy. Tato technika je bezbolestná a nemá žádné speciální omezení na použití.

Neinvazivní karboxyterapie

Neinvazivní karboxyterapie je jednou z nejúčinnějších a nejbezpečnějších procedur moderní kosmetologie.

Účinky procedury jsou založeny na zvýšeni hladiny oxidu uhličitého, což aktivuje odpověď organismu a vyvolává zvýšený přístup kyslíku do pokožky, který stimuluje životné důležité procesy v kůži.

Výsledným efektem je:

 • výživa a hydratace

 • sladěni povrchu a barvy pleti

 • zvýšení tonusu pružnosti

 • odstraněni otoků

 • účinné omlazeni tkané obličeje a těla

 • syntéza proteinu

 • zesvětleni skvrn

 • vyhlazeni jemných vrásek

Indikace pro použiti:
Destrukce mazových a potních žláz, komedony, akné a stopy po akné, nerovnoměrný reliéf a barva pleti, vrásky, ochablost, stresová vybledla unavena kůže obličeje a těla, lokální tukové usazeniny, celulitida, jizvy strie, záněty různých etiologií, zčervenaní, podrážděno a vyrážka na kůži.

Doporučená kůra 4-6 sezení s intervalem 7- 14 dní.

MAGIC POT

MAGIC POT Snadná cesta k zdravému, krásnému tělu s mladým obličejem. S přístrojem MAGIC POT můžete současně pracovat na vícero ošetření: redukce tukových buněk a zpevnění ochablé pokožky a její regeneraci, lymfodrenáži, rehabilitaci, vyhlazení celulitidy a vrásek.

3 technologie pro bezkonkurenční úspěch = vakuum, radiofrekvence a LED terapie (červené a modré světlo) pro ošetření těla a obličeje.

 

Zeštíhlující péče pro tělo

Tento program poskytuje účinné řešení pro zeštíhlení a zpevnění postavy, účinně zatočí s celulitidou, zrehabilituje tělo a pomůže s lymfodrenáží pomocí radiofrekvence, vakua a LED terapie (červeným nebo modrým světlem). K ošetření se používají 3 typy sond, které významně zkvalitňují proces a variabilitu ošetření. Výsledkem je rychlé efektivní ošetření v cílových oblastech ošetřované partie těla.

Regenerační, liftingová, omlazující péče o obličej, krk a dekolt

Program se specializuje na ošetření obličeje, krku a dekoltu s využitím radiofrekvence, vakua a LED terapie (červeným nebo modrým světlem). Využívá se 2 typů sond, které mohou být použity jak na obličej, tak na oblast kolem krku a dekoltu s výbornými výsledky ošetření.

 

Ošetření těla a obličeje

 

 • Současným použitím vakua, radiofrekvence a LED terapie (červeným a modrým světlem) , dosáhnete zaručeně stoprocentně viditelné výsledky již během prvního ošetření

 • Redukce tuků a celulitidy, tvarování těla, vypnutí a regenerace kůže

 • Lifting obličeje, vyhlazení vrásek, regenerace kolagenových a elestinových vláken, zvýšení produkce kolagenu a elastinu

 • Rehabilitační ošetření

  Ideální na:

  – redukci tukových zásob a celulitidy

  – tvarování těla

  – redukce vrásek

  – vypnutí a zpevnění kůže

  – lymfodrenáž

  – rehabilitační ošetření

  Regenerační, liftingová, omlazující péče o obličej, krk a dekolt

  Program se specializuje na ošetření obličeje, krku a dekoltu s využitím radiofrekvence, vakua a LED terapie (červeným nebo modrým světlem).

  Využívá se 2 typů sond, které mohou být použity jak na obličej, tak na oblast kolem krku a dekoltu.

Objednejte se!
Mobil: 608 312 958
nebo: 725 780 789