Odstranění vrásek

– botulotoxinem  vyhlazujeme vrásky kolem očí, na čele, mezi obočím a rtů
– kyselinou hyauronovou vyplňujeme vrásky kolem úst, pod očima odstranění vrásek pomocí botulotoxinu

Botulotoxin aplikujeme do mimických svalů jemnými vpichy a tím zablokujeme nervosvalový přenos a mimický sval se přestane smršťovat, pleť se vypne a vrásky
vyhladí. Ošetření trvá jen několik minut, nástup účinku je vidět po 2-5 dnech s plným efektem do 10-14 dnů. V místě vpichu může kůže lehce otéci a zarudnout, ale tyto příznaky vymizí do 6 hodin od aplikace.

doporučení po zákroku

do 6 hodin od zákroku neležet a nepředklánět.  Dva dny po zákroku omezit slunění, solárium, saunu, kosmetiku a intenzivní sport.

doba efektu botulotoxinu

po první aplikaci působí 3-4 měsíce, po druhé aplikaci 4-5 měsíců a po třetí aplikaci 6 měsíců.

účinek kyseliny hyaluronové

její množství s věkem v pokožce klesá a důsledkem je ztráta elasticity kůže a tvorba vlásek. Výplně na bázi kyseliny hyaluronové vyplní a vyhladí vrásky, vrátí kůži její pružnost a hydrataci.
Nabízíme různé typu preparátů, které se liší hustotou a objemem gelových partikulí. Druh preparátu vždy vybere a aplikuje lékař. Preparáty se aplikují tenkou jehličkou, některé preparáty obsahují  lokální anestetikum. Před aplikací lze kůži ošetřit znecitlivujícím krémem.
Pomocí preparátů lze remodelovat  kontury obličeje  – navrácení objemu tváře ( žádný objem, po zhubnutí, propadliny, hluboké vrásky), vyprofilování tvaru (pozvednutí lícních kostí, tváře, brada).

doporučení po zákroku

po dobu 2 dnů přechodný otok  a zarudnutí v místě aplikace. Týden od zákroku se vyhýbat vysokým teplotám ( sauna, opalování, solárium)  a velkému chladu, kosmetice  a intenzivní sport.

doba působení kyseliny hyaluronové

účinek je individuální, tělo časem výplně odbourá, obvykle výplně působí  6-12 měsíců.
Po tomto čase se musí jejich aplikace opakovat.

 

 

Zvětšení rtů

Pokud jsou Vaše rty tenké od přírody nebo ztratily plnost, můžeme je modelovat doplnit jejich objem a plnost kyselinou hyaluronovou. Její množství s věkem v pokožce klesá a důsledkem je ztráta elasticity kůže a tvorba vlásek. Výplně na bázi kyseliny hyaluronové vyplní a vyhladí vrásky, vrátí kůži její pružnost a hydrataci.

jak probíhá aplikace
preparáty se aplikují tenkou jehličkou, některé preparáty obsahují lokální anestetikum. Před aplikací lze kůži ošetřit znecitlivujícím krémem.

co dělá kyselina hyaluronová se rty
zvětšení objemu
kontumace
korekce asymetrie
pozvednutí pokleslých koutků
korekce vrásek horního rtu

doporučení po zákroku
po dobu 2 dnů přechodný otok a zarudnutí v místě aplikace. Týden od zákroku se vyhýbat vysokým teplotám ( sauna, opalování, solárium) a velkému chladu, kosmetice a intenzivní sport.

doba působení kyseliny hyaluronové
účinek je individuální, tělo časem výplně odbourá, obvykle výplně působí 6-12 měsíců. Po tomto čase se musí jejich aplikace opakovat.

Mezoterapie

patří mezi metody omlazení pleti, kdy technikou přímé injekční aplikace kyseliny hyaluronové do kůže se pokožka hydratuje a revitalizuje. Následně se zvětší její elasticita, pevnost a znatelné vyhlazení povrchu. Preparáty se aplikují tenkou jehličkou, některé preparáty obsahují lokální anestetikum. Před aplikací lze kůži ošetřit znecitlivujícím krémem.
Mezoterapie je vhodná u povadlé kůže tváří, čela, brady, krku, dekoltu či hřbetů rukou.

proč mezoterapii ?
s přibývajícím věkem kůže slábne, ubývá v ní kolagen, elastin a kyselina hyaluronová. Úbytek těchto látek je přirozený a zodpovědný za povolenou, slabou a suchou kůži a tvorbu vrásek. Mezoterapie hloubkově hydratuje kůži a nastartuje tvorbu kolagenu.

účinky mezoterapie
revitalizace pleti obličeje, krku, dekoltu a rukou
vyhlazení vrásek obličeje, krku, dekoltu a rukou
podpora buněčného metabolismu
zpevnění a vyživení pokožky obličeje, krku, dekoltu a rukou

doba působení mezoterapie
výsledek je vidět hned po prvním ošetření, ale pro lepší efekt doporučujeme opakovat druhou aplikaci po měsíci a třetí aplikaci po 3 měsících. Pro udržení výsledku, pak stačí čtvrtou aplikaci opakovat za rok.

doporučení po zákroku
rekonvalescence po mezoterapii závisí na rozsahu zákroku, typu pokožky a individuální rychlosti hojení. V běžném životě Vás však nijak neomezí, do pracovního i společenského života se většinou můžete vrátit hned druhý den. Týden od zákroku se vyhýbat vysokým teplotám ( sauna, opalování, solárium) a používat krémy s vysokým ochranným faktorem.

Nadměrné pocení

Odstranění nadměrného pocení botulotoxinem

Botulotoxin paralyzuje potních žlázy a pocení tímto zcela ustane. Jedná se o velmi snadný proces, který tělu nijak neškodí a nehrozí ani žádné kontraindikace. Efekt vydrží několik týdnů až měsíců a poté se může opakovat a nebo pocení propukne znovu. Neznamená to, že by se potní žlázy zcala odstranily, jen se potlačí jejich činnost v daní obla

Neivazivní facelift

lifting obličeje a krku dermálními nitěmi

VÝHODY

JEDNÁ SE O MODERNÍ, PŘEVRATNOU A VYSOCE ÚČINNOU METODU, KTERÁ ODSUNUJE DO POZADÍ KLASICKÝ FACELIFT PROVÁDĚNÝ PLASTICKÝMI CHIRURGY. TOTO OŠETŘENÍ VÁM JEDNODUŠE A ŠETRNĚ ZAJISTÍ VYPNUTÍ KŮŽE OBLIČEJE A KRKU, A TO POMOCÍ JEDNODUCHÉHO VPICHU A SYSTÉMU JEMNÉHO UCHYCENÍ TKÁNÍ. DÍKY TOMUTO LIFTINGU ODPADÁ VYŘAZENÍ Z NORMÁLNÍHO ŽIVOTA, KDY JE PO KLASICKÉM FACELIFTU CELÝ OBLIČEJ VČETNĚ VLASŮ 14 DNÍ OBVÁZÁN A KLIENTKA JE VYLOUČENA Z BĚŽNÉHO ŽIVOTA.

U LIFTINGU DERMÁLNÍMI NITĚMI MŮŽETE HNED DRUHÝ DEN PO ZÁKROKU ZCELA NORMÁLNĚ FUNGOVAT.

BĚHEM JEDNOHO ZÁKROKU LZE OŠETŘIT CELÝ OBLIČEJ I KRK NEBO NAOPAK SEPAROVANĚ OŠETŘIT JEN URČITOU OBLAST TVÁŘE, KDE JE NEJVĚTŠÍ PROBLÉM. TENTO TYP LIFTINGU JE VHODNÝ PRO RŮZNÉ TYPY PLETI, LZE HO RŮZNĚ STUPŇOVAT DLE STÁŘÍ A POTŘEB TVÁŘE, DOPLŇOVAT, OPAKOVAT A KOMBINOVAT S OSTATNÍMI METODAMI ESTETICKÉ MEDICÍNY – S APLIKACÍ BOTULOTOXINU A VÝPLŇOVÝCH MATERIÁLŮ.

TATO NOVINKA UMÍ VYŘEŠIT A UPRAVIT NEVÝRAZNÉ KONTURY OBLIČEJE, JAKO JE HRANA DOLNÍ ČELISTI, POKLESLÉ TVÁŘE, POKLESLÉ ÚSTNÍ KOUTKY, POVADLOU KŮŽI NAD HORNÍ ZEVNÍ ČÁSTÍ OKA, ZPEVNĚNÍ KŮŽE V OKOLÍ ÚST A ODSTRANĚNÍ VRÁSEK NA HORNÍM RTU, VRÁSKY NAD KOŘENEM NOSU, VRÁSČITÉ TVÁŘE, UVOLNĚNOU KŮŽI BRADY A POD BRADOU, VPADLÉ OBOČÍ, SVISLÉ VRÁSKY KOLEM ÚST A MNOHÉ JINÉ ESTETICKÉ PROBLÉMY, KTERÉ VÁS S PŘIBÝVAJÍCÍMI LÉTY MOHOU ZAČÍT TRÁPIT.

JAK PROBÍHÁ ZÁKROK?

ZÁKROK SE OBVYKLE PROVÁDÍ V MÍSTNÍM mastí s LIDOCAINEM. VYUŽÍVAJÍ SE NITĚ S PROTISMĚRNÝMI KLIČKAMI S LIFTINGOVÝM ÚČINKEM K VYPNUTÍ POVADLÉ KŮŽE, HLADKÉ NITĚ K VYPLNĚNÍ NOSORETNÍCH RÝH, VRÁSEK KOLEM ÚST A OČÍ A ZOUBKOVANÉ NITĚ KE ZVÝRAZNĚNÍ KONTURY DOLNÍ ČELISTI. HLADKÉ NITĚ SE ROVNĚŽ POUŽÍVAJÍ K VYTVOŘENÍ MŘÍŽKY ZPEVŇUJÍCÍ POVADLOU KŮŽI V NEJVÍCE POSTIŽENÝCH OBLASTECH. NITĚ SE APLIKUJÍ DO PODKOŽÍ POMOCÍ ULTRATENKÉ JEHLIČKY.

JAKÝ MAJÍ DERMÁLNÍ NITĚ ÚČINEK?

30-40% LIFTINGOVÉHO EFEKTU KLIENTKA POZORUJE IHNED PO ZÁKROKU. NITĚ UMÍSTĚNÉ DO PODKOŽÍ STIMULUJÍ TVORBU KOLAGENU, KTERÝ PO DOBU DALŠÍCH 180 DNŮ STÁLE VÍCE ZPEVŇUJE OŠETŘENOU OBLAST. DEFINITIVNÍ VÝSLEDEK JE TEDY MOŽNO VYHODNOTIT ZA 3-6 MĚSÍCŮ. VŠECHNY NITĚ JSOU VSTŘEBATELNÉ, JEJICH ÚČINEK TRVÁ min. 2 roky, PO TÉTO DOBĚ LZE ZÁKROK LIBOVOLNĚ OPAKOVAT.

Plasmolifting

Liftingové 3D kanylové nitě

LIFTINGOVÉ 3D KANYLOVÉ NITĚ JSOU NA ČESKÉM TRHU NAPROSTOU NOVINKOU. JEDNÁ SE O NEJSILNĚJŠÍ A NEJSLOŽITĚJŠÍ VSTŘEBATELNÉ DERMÁLNÍ NITĚ, KTERÉ PŘEDSTAVUJÍ JAKÉSI ROZHRANÍ MEZI LÉKAŘSKOU ESTETIKOU A PLASTICKOU CHIRURGIÍ. HLAVNÍ VÝHODOU JE ROVNOMĚRNÉ VSTŘEBÁVÁNÍ, ABSOLUTNÍ LIFTINGOVÝ EFEKT A MINIMÁLNÍ RIZIKO BEZ NUTNOSTI CHIRURGICKÉHO ODSTRANĚNÍ KOŽNÍHO NADBYTKU.

V ČEM JSOU LIFTINGOVÉ 3D KANYLOVÉ NITĚ JINÉ NEŽ STARŠÍ TYPY?

TENTO NOVÝ TYP DERMÁLNÍCH NITÍ SE LIŠÍ PŘEDEVŠÍM UMÍSTĚNÍM OSTNŮ, A TO V CELÉ DÉLCE A PO VŠECH STRANÁCH NITĚ VE TVARU ŠROUBOVICE. TÍM JE ZAJIŠTĚN DOSUD NEJVĚTŠÍ LIFTINGOVÝ EFEKT BEZ KOMPROMISŮ. TYTO NOVÉ NITĚ JSOU URČENY JEN PRO ZKUŠENÉ LÉKAŘE, ZABÝVAJÍCÍ SE PROBLEMATIKOU ESTETIKY TVÁŘE A KRKU, S DLOUHOLETOU ZKUŠENOSTÍ V OBLIČEJOVÉ CHIRURGII A ESTETICKÉ DERMATOLOGII.

JAK PROBÍHÁ ZÁKROK?

ZÁKROK provádíme ZA PŘÍSNĚ STERILNÍCH PODMÍNEK. PO INJEKCI LOKÁLNÍHO ANESTETIKA s adrenalinem PROVEDE LÉKAŘ NA KAŽDÉ STRANĚ OBLIČEJE 2-3 VPICHY, OBVYKLE NA VLASOVÉ HRANICI U ZEVNÍHO OČNÍHO KOUTKU, PŘED UCHEM A ZA UCHEM. TUPÉ KANYLY SE ZAVÁDĚJÍ V PODKOŽÍ PŘI MINIMÁLNÍ TRAUMATIZACI TKÁNĚ AŽ DO MÍSTA, KTERÉ CHCEME POZVEDNOUT. POTÉ SE KANYLOU ZAVEDE ZUBATÁ 3D DERMÁLNÍ NIT, KTERÁ SE SVÝMI ZOUBKY ZACHYTÍ V PODKOŽÍ CÍLOVÉHO MÍSTA A ZAVÁDĚCÍ KANYLA SE VYTÁHNE. NA ZÁVĚR SE NITKY USTŘIHNOU, ZASUNOU DO PODKOŽÍ, MÍSTO VPICHU SE ZDEZINFIKUJE A ZALEPÍ. FINÁLNÍM VÝSLEDKEM JE 4-6 NEPATRNÝCH VPICHŮ A KRÁSNÝ LIFTING TVÁŘE, PŘÍP. KRKU.

JAKÁ JSOU OPATŘENÍ PO ZÁKROKU?

3 DNY NAPROSTÝ KLID, nošení speciální masky po dobu 4-6 týdnů na dobu 5-6 hodin denně. LEDOVÉ OBKLADY, SPÁNEK V POLOSEDĚ. 1-2 TÝDNY MOHOU PŘETRVÁVAT HEMATOMY, CITLIVOST NA DOTEK, POCIT TLAKU ČI TAHU SE OBJEVUJE I MĚSÍC PO APLIKACI.

Plasmolifting

Plasmolifting™ je novou účinnou metodou ze skupiny injekčních revitalizačních procedur. Jejím úkolem je zahájit proces přirozeného omlazení pleti a navrátit jí plnohodnotnou funkční schopnost.

Co je to Plasmolifting™?

Principem procedury Plasmolifting™ je zpracování krve pacienta pomocí certifikovaných vakuových zkumavek. Výsledkem je autoplazma bohatá na trombocyty, která se následně aplikuje do tkání pacienta. Plazma bohatá na trombocyty je přírodním “elixírem mládí”, obsahujícím vysoké koncentrace růstových faktorů stejně jako hormony, bílkoviny a vitamíny v přírodní kombinaci.

Indikace k provedení metodiky Plasmoliftingu™:

 • Věkem navozené změny pokožky
 • Fotostárnutí
 • Hyperpigmentace
 • Akné a postakné
 • Citlivá, “stresovaná pokožka”
 • Celulitida
 • Alopecie a vypadávání vlasů
 • Seborrhoická dermatitida (mastná a suchá)

S čím se Plasmolifting™ dá kombinovat?

 • Laserová terapie
 • Fotorejuvenace
 • Radiofrekvenční lifting
 • Obrysová plastika
 • Chemické peelingy
 • Niťový lifting
 • Příprava před plastickou operací a rehabilitace po jejím provedení

Účinky Plasmoliftingu™:

 • Zlepšení barvy a reliéfu pokožky
 • Zmenšení mimických vrásek
 • Hydratace a výživa pokožky
 • Odstranění akné a postakné
 • Zvýšení turgoru a elasticity kůže
 • Inhibice procesů stárnutí a chátrání
 • Zlepšení mikrocirkulace a metabolizmu pokožky
 • Zrychlení rehabilitace pokožky po provedení peelingů
 • Posílení růstu vlasů

 

Výhody Plasmoliftingu™:

 • Bezpečnost – nevyvolává alergické reakce a nemá nežádoucí účinky
 • Účinnost – viditelný kosmetický a terapeutický efekt
 • Pohodlnost – neinvazivní postup, který nevyžaduje dlouhodobou rehabilitaci.
 • Všestrannost – metodiku lze kombinovat se spoustou estetických procedur

Ambulantní lipomodelování

– SVĚTOVÝ STANDARD KOREKCE LOKÁLNÍCH TUKOVÝCH ZÁSOB – AQUALYX

NOVÉ MOŽNOSTI LIPOMODELOVÁNÍ TĚLA


Metoda intralipoterapie s použitím přípravku Aqualyx je novou technologií neoperační korekce lokálních zásob tuku. Tento postup nevede ke ztrátě váhy, ale působí výhradně v oblastech, do kterých je přípravek aplikován. V současné době je Aqualyx jediným injekčním přípravkem, schopným selektivního a postupného zmenšení objemu lokálního tuku bez poškození svalové tkáně a povrchových vrstev dermis. Metoda je vysoce účinná a nevyžaduje dodatečnou korekci pomocí jiných technik.
METODA INTRALIPOTERAPIE

Koncepcí postupu je vytváření podmínek pro optimální účinnost a maximální bezpečnost v průběhu korekce lokálního tuku. Přípravek Aqualyx se pomocí speciální jehly Lipoinject subdermální vějířová technikou aplikuje do tukové tkáně. Intralipoterapii lze kombinovat s fyzioterapeutickou korekcí postavy, př. ultrazvukovou kavitací.
POPIS PŘÍPRAVKU

viskózní vodný roztok, který obsahuje pufry – polymery 3:6-anhydro-L-galaktózy a D-galaktózy, a také sůl 3α, 12α-dihydroxy-5β-24-deoxycholové kyseliny a fyziologický roztok. Přípravek je biologicky kompatibilní a plně vstřebatelný.

Výhody přípravku:

Je bezpečný
Chemicky modifikovaný deoxycholát sodný působí krátkodobě (3 až 5 minut) a je přírodním metabolitem, což zajišťuje úplnou biokompatibilitu přípravku a také jeho účinnost a bezpečnost.

Je netoxický
Působí pouze v místě aplikace bez jakéhokoliv toxického účinku na organismus.

Řízený účinek
Gelová konzistence přípravku poskytuje pomalé lokální uvolňování přípravku.

Výhody techniky intralipoterapie:

 • Speciální vějířová metoda intralipoterapie poskytuje stejnoměrnou aplikaci a přesné dávkování přípravku
 • Stejnoměrné dávkování zajišťuje rovný povrch kůže po provedení procedury
 • Pomocí dané metody lze rychle ošetřovat velké oblasti
 • Procedura intralipoterapie s použitím přípravku Aqualyx a speciálních jehel Lipoinject je pohodlná pro pacienty
 • Při dodržování správné techniky aplikace nevznikají žádné nežádoucí účinky

Oblasti aplikace:

 1. Horní část paží
 2. Tuková depozita v záhybech na zádech
 3. Břicho
 4. Boky
 5. Zevní strana stehen
 6. Vnitřní strana stehen
 7. Vnitřní strana kolenou
 8. Podbradek
 9. Gynekomastie
 10. Lipomy
 11. Šíje

UPOZORNĚNÍ

Přípravek Aqualyx nelze aplikovat do oblastí bez tukové tkáně! Je kontraindikována aplikace do kůže, do svalů či do orgánů. Aplikace je kontraindikována pokud tloušťka tukové tkáně je menší než 1,5 cm.

I přes dobrou toleranci přípravku by jeho celková dávka neměla převýšit 40 ml a 25 ml pro danou anatomickou oblast.

Časový odstup mezi provedením jednotlivých procedur má být 30-40 dnů.

Po proceduře by pacient neměl vystavovat ošetřené oblasti přímému teplu (například expozice slunečnímu záření, působení UVA a UVB paprsků, sauna, atd.) po dobu 10 až 14 dnů.

MOŽNÉ VEDLEJŠÍ ÚČINKY

 • Pálení (krátkodobě po provedení zákroku)
 • Svědění (krátkodobé)
 • Zarudnutí (po dobu několika hodin)
 • Pocit tepla v oblasti injekce (po dobu několika hodin)
 • Otok (několik dnů)
 • Dyskomfort (několik dnů)
 • Hematomy (několik dnů)
 • Vzácně může vznikat nerovnost kožního povrchu, která ovšem mizí po 10 až 15 dnech.

KONTRAINDIKACE

 • Těhotenství a laktace
 • Lokální nebo systémová infekce v době provedení procedury
 • Psychické poruchy a neschopnost pochopit protokol procedury či informovaný souhlas.
 • Porucha srážlivosti krve
 • Autoimunitní onemocnění
 • Cirkulační poruchy v končetinách
 • Chronická nebo akutní onemocnění jater
 • Obezita (BMI>30)
 • Diabetes mellitus 1. typu
 • Dekompensovaný DM 2. typu
 • Onemocnění srdce
 • Alergické reakce na lidokain a na jeho deriváty, atopie nebo výrazný alergický proces

 

Objednejte se!
Mobil: 608 312 958
nebo: 725 780 789

Kontaktní formulář