Odstranění vrásek

botulotoxinem  vyhlazujeme vrásky kolem očí, na čele, mezi obočí


– kyselinou hyauronovou
vyplňujeme vrásky kolem úst

Botulotoxin aplikujeme do mimických svalů jemnými vpichy a tím zablokujeme nervosvalový přenos a mimický sval se přestane smršťovat, pleť se vypne a vrásky vyhladí.

 

účinek kyseliny hyaluronové

její množství s věkem v pokožce klesá a důsledkem je ztráta elasticity kůže a tvorba vlásek. Výplně na bázi kyseliny hyaluronové vyplní a vyhladí vrásky, vrátí kůži její pružnost a hydrataci.

Nabízíme různé typu preparátů, které se liší hustotou a objemem gelových partikulí. Druh preparátu vždy vybere a aplikuje lékař. Preparáty se aplikují tenkou jehličkou, některé preparáty obsahují  lokální anestetikum. Před aplikací lze kůži ošetřit znecitlivujícím krémem.
Pomocí preparátů lze remodelovat  kontury obličeje  – navrácení objemu tváře ( žádný objem, po zhubnutí, propadliny, hluboké vrásky), vyprofilování tvaru (pozvednutí lícních kostí, tváře, brada).

 

Účinky:

Ošetření trvá jen několik minut, nástup účinku je vidět po 2-5 dnech s plným efektem do 10-14 dnů.

V místě vpichu může kůže lehce otéci a zarudnout, ale tyto příznaky vymizí do 6 hodin od aplikace. 

Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou

Pokud jsou Vaše rty tenké od přírody nebo ztratily plnost, můžeme je modelovat doplnit jejich objem a plnost kyselinou hyaluronovou. Její množství s věkem v pokožce klesá a důsledkem je ztráta elasticity kůže a tvorba vlásek. Výplně na bázi kyseliny hyaluronové vyplní a vyhladí vrásky, vrátí kůži její pružnost a hydrataci.

Mezoterapie

patří mezi metody omlazení pleti, kdy technikou přímé injekční aplikace kyseliny hyaluronové do kůže se pokožka hydratuje a revitalizuje.

Následně se zvětší její elasticita, pevnost a znatelné vyhlazení povrchu. Preparáty se aplikují tenkou jehličkou, některé preparáty obsahují lokální anestetikum.

Před aplikací lze kůži ošetřit znecitlivujícím krémem.

Mezoterapie je vhodná u povadlé kůže tváří, čela, brady, krku, dekoltu či hřbetů rukou.

Nadměrné pocení

Odstranění nadměrného pocení botulotoxinem

Botulotoxin paralyzuje potních žlázy a pocení tímto zcela ustane. Jedná se o velmi snadný proces, který tělu nijak neškodí a nehrozí ani žádné kontraindikace. Efekt vydrží několik týdnů až měsíců a poté se může opakovat a nebo pocení propukne znovu. Neznamená to, že by se potní žlázy zcala odstranily, jen se potlačí jejich činnost v daní oblasti.

Neinvazivní facelift

Lifting obličeje a krku dermálními nitěmi

jedná se o moderní, převratnou a vysoce účinnou metodu, která odsunuje do pozadí klasický facelift prováděný plastickými chirurgy.

Toto ošetření vám jednoduše a šetrně zajistí vypnutí kůže obličeje a krku, a to pomocí jednoduchého vpichu a systému jemného uchycení tkání. Díky tomuto liftingu odpadá vyřazení z normálního života, kdy je po klasickém faceliftu celý obličej včetně vlasů 14 dní obvázán a klientka je vyloučena z běžného života. 

U liftingu dermálními nitěmi můžete hned druhý den po zákroku zcela normálně fungovat. 

Ambulantní lipomodelování

– světový standard korekce lokálních tukových zásob – aqualyx 

Plasmolifting

Plasmolifting™ je novou účinnou metodou ze skupiny injekčních revitalizačních procedur. Jejím úkolem je zahájit proces přirozeného omlazení pleti a navrátit jí plnohodnotnou funkční schopnost.

Mikrojehličková radifrekvence SECRET 9

jedinečné ošetření vrásek, strií a jizev s výsledky viditelnými již po 1. ošetření

• výrazná redukce mělčích i hlubších vrásek
• celkové vyhlazení a vypnutí pokožky
• jedinečné výsledky při redukci strií
• korekce vpáčených jizev po akné, neštovicích, úrazech atd.
• zpevnění ochablé a povislé kůže na břichu, pažích, kolenou, podbradku atd.
• rychlá rekonvalescence (1-2 dny)

Objednejte se!
Mobil: 608 312 958
nebo: 725 780 789