Lékařské zákroky.
Poskytujeme lékařské zákroky ve spolupráci s klinikou estetické medicíny MEDICALFACE pod vedením chirurga MUDr. Jiřího Boháče, který má v tomto oboru dlouholeté zkušenosti. 

Nabízíme Vám zákroky estetické medicíny – odstranění vrásek, Botox, výplně kyselinou hyaluronovou, dermální nitě, zvětšení rtů, hydratace rtů, mezoterapie, plazmaterapie, injekční lipolýza.

Odstranění vrásek

– botulotoxinem  vyhlazujeme vrásky kolem očí, na čele, mezi obočím a rtů
– kyselinou hyauronovou vyplňujeme vrásky kolem úst, pod očima odstranění vrásek pomocí botulotoxinu

Botulotoxin aplikujeme do mimických svalů jemnými vpichy a tím zablokujeme nervosvalový přenos a mimický sval se přestane smršťovat, pleť se vypne a vrásky
vyhladí. Ošetření trvá jen několik minut, nástup účinku je vidět po 2-5 dnech s plným efektem do 10-14 dnů. V místě vpichu může kůže lehce otéci a zarudnout, ale tyto příznaky vymizí do 6 hodin od aplikace.

doporučení po zákroku

do 6 hodin od zákroku neležet a nepředklánět.  Dva dny po zákroku omezit slunění, solárium, saunu, kosmetiku a intenzivní sport.

doba efektu botulotoxinu

po první aplikaci působí 3-4 měsíce, po druhé aplikaci 4-5 měsíců a po třetí aplikaci 6 měsíců.

účinek kyseliny hyaluronové

její množství s věkem v pokožce klesá a důsledkem je ztráta elasticity kůže a tvorba vlásek. Výplně na bázi kyseliny hyaluronové vyplní a vyhladí vrásky, vrátí kůži její pružnost a hydrataci.
Nabízíme různé typu preparátů, které se liší hustotou a objemem gelových partikulí. Druh preparátu vždy vybere a aplikuje lékař. Preparáty se aplikují tenkou jehličkou, některé preparáty obsahují  lokální anestetikum. Před aplikací lze kůži ošetřit znecitlivujícím krémem.
Pomocí preparátů lze remodelovat  kontury obličeje  – navrácení objemu tváře ( žádný objem, po zhubnutí, propadliny, hluboké vrásky), vyprofilování tvaru (pozvednutí lícních kostí, tváře, brada).

doporučení po zákroku

po dobu 2 dnů přechodný otok  a zarudnutí v místě aplikace. Týden od zákroku se vyhýbat vysokým teplotám (sauna, opalování, solárium)  a velkému chladu, kosmetice  a intenzivní sport.

doba působení kyseliny hyaluronové

účinek je individuální, tělo časem výplně odbourá, obvykle výplně působí  6-12 měsíců.
Po tomto čase se musí jejich aplikace opakovat.

Zvětšení rtů

Pokud jsou Vaše rty tenké od přírody nebo ztratily plnost, můžeme je modelovat doplnit jejich objem a plnost kyselinou hyaluronovou. Její množství s věkem v pokožce klesá a důsledkem je ztráta elasticity kůže a tvorba vlásek. Výplně na bázi kyseliny hyaluronové vyplní a vyhladí vrásky, vrátí kůži její pružnost a hydrataci.

jak probíhá aplikace
preparáty se aplikují tenkou jehličkou, některé preparáty obsahují lokální anestetikum. Před aplikací lze kůži ošetřit znecitlivujícím krémem.

co dělá kyselina hyaluronová se rty
zvětšení objemu
kontumace
korekce asymetrie
pozvednutí pokleslých koutků
korekce vrásek horního rtu

doporučení po zákroku
po dobu 2 dnů přechodný otok a zarudnutí v místě aplikace. Týden od zákroku se vyhýbat vysokým teplotám ( sauna, opalování, solárium) a velkému chladu, kosmetice a intenzivní sport.

doba působení kyseliny hyaluronové
účinek je individuální, tělo časem výplně odbourá, obvykle výplně působí 6-12 měsíců. Po tomto čase se musí jejich aplikace opakovat.

Mezoterapie

Patří mezi metody omlazení pleti, kdy technikou přímé injekční aplikace kyseliny hyaluronové do kůže se pokožka hydratuje a revitalizuje. Následně se zvětší její elasticita, pevnost a znatelné vyhlazení povrchu. Preparáty se aplikují tenkou jehličkou, některé preparáty obsahují lokální anestetikum. Před aplikací lze kůži ošetřit znecitlivujícím krémem.
Mezoterapie je vhodná u povadlé kůže tváří, čela, brady, krku, dekoltu či hřbetů rukou.

Proč zvolit mezoterapii ?
s přibývajícím věkem kůže slábne, ubývá v ní kolagen, elastin a kyselina hyaluronová. Úbytek těchto látek je přirozený a zodpovědný za povolenou, slabou a suchou kůži a tvorbu vrásek. Mezoterapie hloubkově hydratuje kůži a nastartuje tvorbu kolagenu.

Účinky mezoterapie:
revitalizace pleti obličeje, krku, dekoltu a rukou
vyhlazení vrásek obličeje, krku, dekoltu a rukou
podpora buněčného metabolismu
zpevnění a vyživení pokožky obličeje, krku, dekoltu a rukou

doba působení mezoterapie
výsledek je vidět hned po prvním ošetření, ale pro lepší efekt doporučujeme opakovat druhou aplikaci po měsíci a třetí aplikaci po 3 měsících. Pro udržení výsledku, pak stačí čtvrtou aplikaci opakovat za rok.

doporučení po zákroku
rekonvalescence po mezoterapii závisí na rozsahu zákroku, typu pokožky a individuální rychlosti hojení. V běžném životě Vás však nijak neomezí, do pracovního i společenského života se většinou můžete vrátit hned druhý den. Týden od zákroku se vyhýbat vysokým teplotám ( sauna, opalování, solárium) a používat krémy s vysokým ochranným faktorem.

Nadměrné pocení

Odstranění nadměrného pocení botulotoxinem

Botulotoxin paralyzuje činnost potních žláz a pocení tímto zcela ustane. Jedná se o velmi snadný proces, který nijak neškodí a nehrozí ani žádná kontraindikace. Efekt vydrží několik týdnů až měsíců a poté se může opakovat a nebo pocení propuknout znovu. Neznamená to, že by se potní žlázy zcela lasery, jen se potlačí jejich činnost v oblastech.

Neinvazivní facelifting

Lifting obličeje a krku dermálními nitěmi

VÝHODY

 

Jedná se o moderní převratnou, účinnou metodu, která o vysoce do pozadí klasický facelift prováděný plastickou chirurgií. Toto ošetření vám jednoduše a šetrně zajistí vypnutí kůže obličeje a krku, a to pomocí jednoduchého vpichu a systému jemného uchycení tkání. Díky tomuto liftingu odpadá vyřazení z normálního života, kdy je po klasickém faceliftu celý obličej včetně vlasů 14 dní obvázán a klientka je vyloučena z běžného života. 

V případě liftingu dermálními nitěmi můžete hned druhý den po zákroku zcela normálně fungovat. 

Během jednoho zákroku lze ošetřit celou tvář i krk nebo naopak separovaně ošetřit jen určitou oblast, kde je největší problém. Tento typ liftingu je vhodný pro typy pleti, lze jej různě stupňovat dle stáří a potřeb, doplňovat, opakovat a kombinovat s ostatními metodami estetické medicíny – s aplikací botulotoxinu a nových materiálů. 

 

JAK PROBÍHÁ ZÁKROK?

Zákrok se obvykle provádí v místním znecitlivění mastí s lidocainem. Využívají se nitě s protisměrnými kličkami s liftingovým účinkem k vypnutí povadlé kůže, hladké nitě k vyplnění nosoretních rýh, vrásek kolem úst a očí a zoubkované nitě ke zvýraznění kontury dolní čelisti. Hladké nitě se rovněž používají k vytvoření mřížky zpevňující povadlou kůži v nejvíce postižených oblastech. Nitě se aplikují do podkoží pomocí ultratenké jehličky. 

JAKÝ MAJÍ DERMÁLNÍ NITĚ ÚČINEK?

30- 40% liftingového efektu klientka pozoruje ihned po zákroku. Nitě umístěné do podkoží stimulují kolagen, který po dobu dalších 180 dní stále více zpevňuje pokožku. Definitivní výsledek je tedy možno vyhodnotit za 3-6 měsíců. Všechny jsou vstřebatelné, jejich účinek trvá min. 2 roky, po této době lze zákrok libovolně opakovat. 

 

Plasmolifting

Liftingové 3D kanylové nitě

Liftingové 3D kanylové nitě jsou na českém trhu naprostou novinkou. Jedná se o nejsilnější a nejsložitější vstřebatelné dermální nitě, které představují jakési rozhraní mezi lékařskou estetikou a plastickou chirurgií. Hlavní výhodou je rovnoměrné vstřebávání, absolutní liftingový efekt a minimální riziko bez nutnosti chirurgického odstranění kožního nadbytku. 

 

V ČEM JSOU LIFTINGOVÉ 3D KANYLOVÉ NITĚ JINÉ NEŽ STARŠÍ TYPY?

Tento nový typ dermálních nití se liší především umístěním ostnů, a to v celé délce a po všech stranách nitě ve tvaru šroubovice. Tím je zajištěn dosud největší liftingový efekt bez kompromisů. Tyto nové nitě jsou určeny jen pro zkušené lékaře, zabývající se problematikou estetiky tváře a krku, s dlouholetou zkušeností v obličejové chirurgii a estetické dermatologii.

JAK PROBÍHÁ ZÁKROK?

Zákrok provádíme za přísně sterilních podmínek. Po injekci lokálního anestetika s adrenalinem provede lékař na každé straně obličeje 2-3 vpichy, obvykle na vlasové hranici u zevního očního koutku, před uchem a za uchem. Tupé kanyly se zavádějí v podkoží při minimální traumatizaci tkáně až do místa, které chceme pozvednout. Poté se kanylou zavede zubatá 3d dermální nit, která se svými zoubky zachytí v podkoží cílového místa a zaváděcí kanyla se vytáhne. Na závěr se nitky ustřihnou, zasunou do podkoží, místo vpichu se zdezinfikuje a zalepí. Finálním výsledkem je 4-6 nepatrných vpichů a krásný lifting tváře, příp. krku. 

JAKÁ JSOU OPATŘENÍ PO ZÁKROKU?

3 dny naprostý klid, nošení speciální masky po dobu 4-6 týdnů na dobu 5-6 hodin denně. Ledové obklady, spánek v polosedě. 1-2 týdny mohou přetrvávat hematomie, citlivost na dotek, pocit tlaku či tahu se objevuje i měsíc po aplikaci. 

 

 

Co je Plasmolifting™?

Plasmolifting™  je novou účinnou metodou ze skupiny injekčních revitalizačních procedur. Jejím úkolem je zahájit proces přirozeného omlazení pleti a navrátit jí plnohodnotnou funkční schopnost.

Principem procedury  Plasmolifting™  je zpracování krve pacienta pomocí certifikovaných vakuových zkumavek. je  autoplazma bohatá na trombocyty , která se následně aplikuje do tkání pacienta, která se následně aplikuje. Plazma bohatá na trombocyty je přírodním “elixírem mládí”, obsahující vysokou koncentraci růstových faktorů stejně jako hormony, bílkoviny a vitamíny v přírodní kombinaci.

Indikace k provedení metodiky Plasmoliftingu™:

 • Věkem navozené změny pokožky

 • Fotostárnutí

 • Hyperpigmentace

 • Akne a postakne

 • Citlivá, „stresovaná pokožka“

 • Celulitida

 • Alopecie a vypadávání vlasů

 • Seboroická dermatitida (mastná a suchá)

S čím se Plasmolifting™ dá kombinovat?

 • Laserová terapie

 • Fotoomlazení

 • Radiofrekvenční lifting

 • Obrysová plastika

 • Chemický peeling

 • Niťový zvedání

 • Příprava před plastickou operací a rehabilitace po jejím provedení

Účinky Plasmoliftingu™:

 • Zlepšení barev a reliéfu pokožky

 • Zmenšení mimických vrásek

 • Hydratace a výživa pokožky

 • Odstranění akne a postakne

 • Zvýšení turgoru a elasticity kůže

 • Inhibice procesu stárnutí a chátrání

 • Zlepšení mikrocirkulace a metabolismu pokožky

 • Zrychlení rehabilitace pokožky po provedení peelingů

 • Posílení růstu vlasů

 

Výhody Plasmoliftingu™:

 • Bezpečnost – nevyvolává alergické reakce a nemá nežádoucí účinky

 • Účinnost – viditelný kosmetický a terapeutický efekt

 • Pohodlnost – neinvazivní postup, který vyžaduje dlouhodobou rehabilitaci.

 • Všestrannost – metodiku lze kombinovat se spoustou estetických postupů

Ambulantní lipomodelování

– SVĚTOVÝ STANDARD KORKCE LOKÁLNÍCH TUKOVÝCH ZÁSOB – AQUALYX

NOVÉ MOŽNOSTI LIPOMODELOVÁNÍ TĚLA


Metoda s použitím technologie intralipoterapie přípravku  Aqualyx  je novou korekcí lokálních zásob tuku. Tento postup nevede ke ztrátě váhy, ale působí pouze v oblastech, do kterých je aplikován. V současné době je  Aqualyx  jediným přípravkem, schopným selektivním a postupným zmenšením objemu lokálního tuku bez poškození svalové tkáně a povrchové dermis. Metoda je vysoce účinná a umožňuje dodatečnou korekci pomocí jiných technik.

METODA INTRALIPOTERAPIE

Koncepční postup je vytváření podmínek pro optimální účinnost a maximální bezpečnost v průběhu korekce lokálního tuku. Přípravek  Aqualyx  se pomocí speciálního jehly Lipoinject subdermální vějířová použitím do tukové tkáně. Intralipoterapii lze kombinovat s fyzioterapeutickou korekční postavou, př. ultrazvukovou kavitací.

POPIS PŘÍPRAVKU

viskózní vodný roztok, který obsahuje pufry – polymery 3:6-anhydro-L-galaktózy a D-galaktózy, a také sůl 3α, 12α-dihydroxy-5β-24-deoxycholové kyseliny a fyziologický roztok . Přípravek je kompatibilní a plně vstřebatelný.

Výhody přípravku:

Je bezpečný
Chemicky modifikovaný deoxycholát sodný působí krátkodobě (3 až 5 minut) a je přírodním metabolitem, což zajišťuje úplnou biokompatibilitu přípravku a také jeho účinky a bezpečnost.

Je netoxická
Působí pouze v místě aplikace bez agresivního účinku na organismus.

Řízený účinek
Gelová konzistence přípravku poskytuje poskytované lokální podávání léků.

Výhody techniky intralipoterapie:

 • Speciální vějířová metoda intralipoterapie poskytuje stejnoměrnou aplikaci a přesné dávkování léků

 • Stejnoměrné dávkování zajišťuje rovný povrch kůže po provedení postupu

 • Pomocí dané metody lze rychle ošetřovat velkou oblast

 • Procedura intralipoterapie s použitím přípravku Aqualyx a speciálního přípravku Lipoinject je vhodný pro pacienty

 • Při dodržování správné techniky aplikace nevznikají žádné nežádoucí účinky

Regiony:

1.Horní část paží

2.Tuková depozita v záhybech na zádech

3.Břicho

4.Boky

5.Zevni strana stehen

6.Vnitřni country stehen

7.Vnitřní country kolenou

8.Podbradek

9.Gynekomastie

10.Lipomy

11.Šíje

 

 

UPOZORNĚNÍ

Přípravek  Aqualyx  nelze aplikovat do oblastí bez tukové tkáně! Je indikována do kůže, do kontrakcí aplikace do orgánů. Aplikace je kontraindikována pokud tloušťka tukové tkáně je menší než 1,5 cm.

I přes dobrou toleranci přípravku by jeho celková dávka neměla převýšit 40 ml a 25 ml pro danou anatomickou oblast.

Časový odstup mezi provedením jednotlivých postupů má být 30-40 dní.

Po postupu pacienta neměl vystavovat sledované oblasti tepla (např. působení přímého slunečního záření, UVA a UVB paprsků, sauny atd.) po dobu 10 až 14 dnů.

MOŽNÉ VEDLEJŠÍ ÚČINKY

 • Pálení (krátkodobě po provedení zákroku)

 • Svědění (krátkodobé)

 • Zarudnuti (po dobu několika hodin)

 • Pocit tepla v oblasti injekce (po dobu několika hodin)

 • Otok (několik dnů)

 • Dyskomfort (několik dnů)

 • Hematomie (několik dnů)

 • Vzácně může vznikat nerovnost kožního povrchu, která ovšem mizí po 10 až 15 dnech.

KONTRAINDIKACE

 • Těhotenství a laktace

 • Lokální nebo systémová infekce v době provenience postup

 • Psychické poruchy a neschopnost pochopit protokol postupu či informovaný souhlas.

 • Porucha srážlivosti krve

 • Autoimunitní onemocnění

 • Cirkulační poruchy v končetinách

 • Chronická nebo akutní onemocnění jater

 • Obezita (BMI>30)

 • Diabetes mellitus 1. typu

 • Dekompensovaný DM 2. typu

 • Onemocnění srdce

 • Alergické reakce na lidokain a na jeho deriváty, atopie nebo výrazný alergický proces

 

Objednejte se!
Mobil: 608 312 958
nebo: 725 780 789